Puchary SILVER TARGET 10.12.2023 Strzelnica sportowa Kraków Pasternik

Tym wydarzeniem sportowym zakończyliśmy kalendarz zawodów na rok 2023. Dziękujemy wszystkim Zawodnikom za uczestnictwo w zmaganiach sportowych i mamy nadzieję że konkurencje na naszych zawodach są rozgrywane w przystępnej formule dla początkujących strzelców jak i dają dużo zabawy dla tych już doświadczonych. Ogromne podziękowania dla naszej całej obsady sędziowskiej i obsługi technicznej bez których nie było by możliwe przeprowadzenie zawodów.

Gratulujemy zwycięzcom poszczególnych konkurencji i wszystkim osiągniętych rezultatów.

Zapraszamy na ostatnie w tym roku zawody strzeleckie organizowane przez nasz Klub, które odbędą się w niedzielę 10 grudnia 2023 roku tradycyjnie na Strzelnicy Sportowej Kraków Pasternik. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Zawodników i aby usprawnić możliwość zaliczenia startów do przedłużenia licencji zawodniczej, rozegramy w sumie 13 konkurencji: 4 pistoletowe, 5 karabinowych i 4 ze strzelby gładkolufowej. Dla miłośników strzelań ” bojowych” rozegramy dwie dodatkowe konkurencje z pistoletu .22lr – Pistolet COMBAT 1min 10 strzałów oraz Pistolet MAD 15 sek. Szczegóły w regulaminie zawodów.

Zgłoszenia do zawodów drogą elektroniczną za pośrednictwem aplikacji zawodnik.rezultaty24.pl są już skonfigurowane i będą aktywne do soboty 09.12 do godziny 12:00, lub w dniu zawodów w Biurze Zawodów o ile będą jeszcze dostępne wolne miejsca.

REGULAMIN ZAWODÓW

Przy rejestracji na zawody w aplikacji zawodnik.rezultaty24.pl proszę dopilnować aby podane dane były kompletne a w szczególności numer licencji.