III Runda FINAŁ SILVER CUP 2023 – Strzelnica sportowa Pasternik 128 -19.11.2023- REZULTATY

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem rezultatów.

REZULTATY- III Runda SILVER CUP 2023

III Finałową Rundę SILVER CUP 2023 zakończyliśmy z przytupem. Podsumowując – 13 rozegranych konkurencji w tym 2 nowe pistoletowe, rozdane w sumie 17 kompletów pucharów i ponad 500 osobostarów ! Już nawet nie liczyliśmy ile dodatkowych zmian trzeba było rozegrać. Frekwencja przerosła najśmielsze oczekiwania, pierwszy raz zdarzyło się że nie przyjmowaliśmy więcej zgłoszeń w Biurze Zawodów. Dziękujemy wszystkim Zawodnikom za przybycie na zawody i stworzenie niepowtarzalnej sportowej atmosfery. Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim za osiągniętych wyników.

Ogromne podziękowania dla naszej ekipy sędziowskiej bez, których nie było by możliwe sprawne i bezpieczne przeprowadzenie zawodów.

Zapraszamy na kolejne zawody strzeleckie organizowane przez Klub Sportowy SILVER TARGET, które odbędą się w niedzielę 19 listopada 2023 roku na strzelnicy sportowej Kraków Pasternik. Zachęcamy do zgłoszeń drogą elektroniczną poprzez aplikację zawodnik.rezultaty24.pl, system zostanie zamknięty w sobotę dzień przed zawodami o godzinie 12:00 lub wcześniej jeśli zostanie wyczerpany założony limit osobostartów. Zapisy możliwe też w Biurze Zawodów w dniu zawodów o ile zostaną wolne miejsca.

W celu urozmaicenia rywalizacji dodatkowo rozegramy dwie konkurencje pistoletowe :

  • 25 metrów Pistolet COMBAT 1min
  • 15 metrów Pistolet Mad’15sek

Jeśli frekwencja na zawodach będzie bardzo duża i żeby umożliwić wszystkim chętnym zaliczenie startów do przedłużenia licencji zawodniczej możliwe jest uruchomienie dodatkowych zmian.

Przypominamy, że zawody III Runda SILVER CUP 2023 jest rundą finałową cyklu trzech zawodów SILVER CUP gdzie przewidziane są dodatkowe nagrody, dyplomy i puchary.

Informacje i regulamin SILVER CUP dostępne są w menu na górze strony.