I Runda SILVER CUP – 23.04.2023 Zawody zakończone

Zapraszamy na na kolejne zawody organizowane przez Klub Sportowy SILVER TARGET które odbędą się jak zwykle na Strzelnicy sportowej Kraków-Pasternik w niedzielę23 kwietnia 2023 roku. Zgłoszenia do zawodów drogą elektroniczną za pośrednictwem aplikacji zawodnik.rezultaty24.pl są już aktywne, lub w Biurze Zawodów w dniu zawodów. Jest to kolejna okazja do zaliczenia startów do przedłużenia licencji zawodniczej na kolejny rok oraz do spotkania się z rywalami i walki o najwyższe wyniki i trofea. Przypominamy że rozgrywane są konkurencje pistoletowe, karabinowe oraz ze strzelby gładkolufowej. Szczegóły w regulaminie poniżej.

REGULAMIN ZAWODÓW

SILVER CUP 2023 to cykl trzech zawodów strzeleckich które zaplanowane są w terminach :

  • 23.04.2023 – I runda SILVER CUP
  • 16.07.2023 – II runda SILVER CUP
  • 19.11.2023 – III runda SILVER CUP

Prowadzona będzie specjalna klasyfikacja SILVER CUP 2023 w czterech najliczniej obsadzonych konkurencjach w dyscyplinach pistolet, karabin i strzelba gładkolufowa:

  • Pistolet sportowy 20 strz część dokładna
  • SNAJPER.22
  • TRAP25
  • Strzelba dynamiczna STANDARD

Punktowane będą miejsca od 1 do 10. Pierwsze miejsce 10 pkt , drugie 9 pkt i tak do dziesiątego miejsca 1pkt. Liczą się punkty ze wszystkich trzech edycji. W przypadku równej ilości punktów za zdobyte miejsca na koniec, w wyłonieniu zwycięzcy będzie decydował wyższy wynik w ostatniej edycji i według zasady opisanej w regulaminie zawodów w punkcie dotyczącym postępowania w przypadku równych wyników.

W końcowej klasyfikacji SILVER CUP 2022 w każdej konkurencji za zwycięstwo czekają atrakcyjne nagrody – SŁUCHAWKI AKTYWNE HOWARD LEIGHT IMPACT SPORT, oraz dyplomy za miejsca 1-3

Zawodnikom życzymy zaciętej rywalizacji i przy tym dużo zabawy.