XX Edycja JW SILVER TARGET Zawody Długodystansowe – Skarżysko 11-12.11.2022 REZULTATY

Dziękujemy wszystkim Zawodnikom za przybycie na jubileuszową XX edycję zawodów, szczególnie że wszyscy zmienili swoje plany ponieważ zaszła konieczność zmiany terminu zawodów. Dziękujemy sędziom za sprawne, bezpieczne i zgodne z harmonogramem przeprowadzenie zawodów. Gratulacje dla zwycięzców i dla wszystkich za osiągnięte wyniki.

Poniżej prezentujemy komunikat REZULTATÓW z zawodów.

REZULTATY XX Edycja JW SILVER TARGET 11-12.11.2022

*

*

PONIŻEJ PREZENTUJEMY PLAN TRENINGU ORAZ LISTĘ STARTOWĄ NA DZIEŃ ZAWODÓW.

PLAN TRENINGU XX JWST 11.11.2022

LISTA STARTOWA XX JWST 12.11.2022

*

*

MAMY JUŻ PRAWIE WSZYSTKO DOPĘTE TECHNICZNIE I LOGISTYCZNIE POD PRZEPROWADZENIE ZAWODÓ W NOWYM TERMINIE. JEST NAM NIEZMIERNIE MIŁO ŻE WSZYSCY ZGŁOSZENI ZAWODNICY ZMIENILI SWOJE PLANY ZAWODOWE I PRYWATNE I POTWIERDZAJĄC START TYDZIEŃ PÓŹNIEJ.

Z OKAZJI JUBILEUSZOWEJ XX EDYCJI ZAWODÓW „JW SILVER TRARGET” POSTANOWILIŚMY SZCZEGÓLNIE UATRAKCYJNIĆ TO WYDARZENIE SPORTOWE PRZY WSPARCIU SKLEPU Z BRONIĄ „ATENAGUN Z KRAKOWA”, KTÓRY TO UFUNDOWAŁ DO ROZLOSOWANIA POŚRÓD WSZYSTKICH STARTUJACYCH ATRAKCYJNY GADŻET MOŻNA POWIEDZIEĆ WRĘCZ LEGENDARNY ROZSŁAWIONY PRZEZ SAMEGO AGENTA 007 – A JEST TO PISTOLET WALTHER PP. TAKŻE WOLNE PROMESY TRZYMAĆ W POGOTOWIU.

NA POCZĄTKU TYGODNIA OPUBLIKUJEMY ZMODYFIKOWANĄ LISTĘ STARTOWĄ ORAZ PORZĄDEK STRZELAŃ W DNIU TRENINGOWYM

UWAGA UWAGA

Drodzy Zawodnicy!

My praktycznie zawróciliśmy z trasy, podjęliśmy tą trudną decyzję z przyczyn od nas całkowicie niezależnych co dodatkowo jest bolesne. Dziś w godzinach popołudniowych otrzymaliśmy informację że MESKO zabierze nam 3 do 4 godzin na własne potrzeby ( wybuchy czy testy broni) w piątek i co gorsze w sobotę w dzień zawodów. W tym przypadku przy aktualnej długości dnia nie jesteśmy przeprowadzić sprawiedliwej rywalizacji sportowej. Duża frekwencja spowodowała że wszystkie zmiany były wypełnione od początku do końca, opóźnienie godzinne spowodowane poranną mgłą już było by problematyczne nie mówiąc o trzech czy czterech godzinach. Jedyną fair w stosunku do Zawodników decyzją było odwołanie zawodów w tym terminie. Wpłaty dokonane na rzecz tych zawodów zostaną zwrócone.

KOLEJNĄ DECYZJĄ KTÓRĄ PODJELIŚMY PO NACISKACH ZAWODNIKÓW TO PRZENIESIENIE TYCH ZAWODÓW NA KOLEJNY TYDZIEŃ 11- 12 LISTOPADA ( jest zapewnienie ze strony MESKO że wtedy nie będą nic wysadzać )

Zapraszamy na jubileuszową XX Edycję Zawodów Długodystansowych JW SILVER TARGET, które odbędą się jak zawsze na strzelnicy Casul’ll w Skarżysku w dniach 04.11. trening i 05.11. zawody. Zawody rozpoczniemy konkurencją ZIMNY STRZAŁ na dystansie 800 metrów, następnie rozegramy konkurencje trójboju karabinu wyborowego w klasach OPEN, STANDARD i MAGNUM na dystansach 300, 600 i 800 metrów, trójbój SEMIAUTO na dystansach 100, 300 i 600 metrów, dwubój 22LR 100 i 300 metrów. Dla miłośników strzelań z karabinu centralnego zapłonu z przyrządami celowniczymi mechanicznymi na dystansie 300 metrów rozegramy konkurencje Karabin HISTORYCZNY, SAMOPOWTARZALNY i Dowolny ISSF. Na koniec zawodów rozegrane zostaną konkurencje na dystansie 900 metrów.

Dla najlepszych w poszczególnych konkurencjach przygotowaliśmy puchary za miejsca 1-3 oraz dyplomy 1-6. W konkurencji Zimny Strzał do wygrania nagroda aktywne ochronniki słuch Howard Leight. Tradycyjnie pośród zdobywców pierwszych miejsc będziemy losować replikę szabli polskiej.

Zgłoszenia do zawodów drogą elektroniczną poprzez aplikację zawodnik.rezultaty24.pl lub mailowo u kierownika zawodów. Szczegóły w regulaminie zawodów.

Start w konkurencji dwubój karabin bocznego zapłonu 22LR prosimy zgłaszać poprzez email.

REGULAMIN ZAWODÓW