XIX Edycja JW SILVER TARGET Zawody długodystansowe 29-30.07.2022 Skarżysko -REZULTATY

Dziękujemy Zawodnikom za przybycie na zawody i stworzenie sportowej atmosfery a sędziom za sprawne i bezpieczne przeprowadzenie konkurencji. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim osiągniętych rezultatów.

REZULTATY – można pobrać tutaj

PONIŻEJ MOŻNA ZAPOZNAĆ SIĘ Z LISTĄ STARTOWĄ I PRZYDZIELONYMI STANOWISKAMI.

LISTA STARTOWA

Aktualnie jesteśmy w trakcie treningu

Już dziś zapraszamy na XIX edycję długodystansowych zawodów strzeleckich JW SILVER TARGET. Zawody rozpoczniemy konkurencją ZIMNY STRZAŁ na dystansie 800m, następnie rozegrane zostaną konkurencje karabinu wyborowego trójboje w klasach STANDARD, OPEN i MAGNUM oraz trójbój SEMIAUTO. Miłośnicy strzelań na dystansie 300m z przyrządów celowniczych mechanicznych będą mogli sprawdzić się w konkurencjach karabin historyczny, semiauto i dowolny ISSF. Zawody tradycyjnie zakończymy konkurencjami na dystansie 900 metrów.

Dla zwycięzców przygotowaliśmy puchary i dyplomy, replikę szabli polskiej rozlosujemy pośród zdobywców pierwszych miejsc, a w konkurencji ZIMNY STRZAŁ tym razem do wygrania aktywne ochronniki słuchu HOWARD LEIGHT. Wszyscy startujący otrzymają pamiątkowy dyplom uczestnictwa.

Zgłoszenia do zawodów poprzez aplikację zawodnik.rezultaty24.pl lub mailowo/ szczegóły w regulaminie zawodów/

Na prośbę i sugestie naszych kolegów zawodników, rozegramy jeszcze jedną dodatkową konkurencję z karabinu bocznego zapłonu dwubój na dystansach 100 i 300 metrów. Poniżej można pobrać regulamin tej konkurencji.

Opłata startowa za tą konkurencję 160zł, zgłoszenia drogą mailową lub telefonicznie.

Regulamin zawodów wraz z opisem szczegółowym konkurencji można pobrać – TUTAJ

Konkurencja dodatkowa Karabin 22lr dwubój 100 i 300 metrów- REGULAMIN