VII SILVER CUP 03.04.2022 Pasternik – REZULTATY

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem rezultatów.

REZULTATY można pobrać tutaj

Dziękujemy wszystkim za przybycie i jak zwykle stworzenie sportowej atmosfery. Dziękujemy sędziom za sprawną obsługę zawodów w mocno zimowych warunkach. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uzyskanych rezultatów.

Zapraszamy na zawody strzeleckie VII SILVER CUP pierwszy z cyklu trzech SILVER CUP-ów zaplanowanych na ten sezon. Zawody odbędą się w niedzielę 03 kwietnia 2022 na strzelnicy sportowej Pasternik. Zgłoszenia do zawodów poprzez aplikację zawodnik.rezultaty24.pl lub w dniu zawodów w Biurze Zawodów.

Szykujemy specjalną klasyfikację w czterech najliczniej obsadzonych konkurencjach w dyscyplinach P, K, S czyli : pistolet sportowy 20 strz. część dokładna, SNAJPER.22, TRAP25, Strzelba dynamiczna STANDARD.

SILVER CUP 2022 to cykl trzech zawodów strzeleckich które zaplanowane są w terminach :

03.04.2022 – VII SILVER CUP

10.07.2022 – VIII SILVER CUP

27.11.2022 – IX SILVER CUP

Prowadzona będzie specjalna klasyfikacja SILVER CUP 2022 w czterech najliczniej obsadzonych konkurencjach w dyscyplinach pistolet, karabin i strzelba gładkolufowa:

Pistolet sportowy 20 strz część dokładna

SNAJPER.22

TRAP25

Strzelba dynamiczna STANDARD

Punktowane będą miejsca od 1 do 10. Pierwsze miejsce 10 pkt , drugie 9 pkt i tak do dziesiątego miejsca 1pkt. Liczą się punkty ze wszystkich trzech edycji. W przypadku równej ilości punktów za zdobyte miejsca na koniec, w wyłonieniu zwycięzcy będzie decydował wynik w ostatniej edycji i według zasady opisanej w regulaminie zawodów w punkcie dotyczącym postępowania w przypadku równych wyników.

W końcowej klasyfikacji SILVER CUP 2022 w każdej konkurencji za zwycięstwo czekają atrakcyjne nagrody – SŁUCHAWKI AKTYWNE HOWARD LEIGHT IMPACT SPORT, oraz dyplomy za miejsca 1-3

Zawodnikom życzymy zaciętej rywalizacji i przy tym dużo zabawy.

REGULAMIN ZAWODÓW do pobrania tutaj