LICENCJE ZAWODNICZE 2021

Przypominamy że od 01 listopada Zawodnicy, którzy posiadają wymaganą ilość startów ( dla przypomnienia: 4 starty z dyscypliny wiodącej oraz po 2 starty z pozostałych dyscyplin- czyli np. 4x pistolet, 2x karabin i 2x strzelba lub w innej konfiguracji) mogą za pośrednictwem indywidualnego konta w portalu pzss https://portal.pzss.org.pl/ złożyć wniosek o przedłużenie Licencji Zawodniczej.

Jak przedłużyć licencję?

1. Krok– pobrać, wypełnić, podpisać i przekazać Kierownikowi Klubu „Wniosek o przedłużenie licencji zawodniczej” ( można go zeskanować i przesłać mailem na adres: jwsilver2512@interia.pl , na podstawie tego wniosku Kierownik Klubu potwierdza zgodność danych zawartych w złożonym wniosku w portalu PZSS.

2. Krok– zalogować się w portalu PZSS i złożyć wniosek o przedłużenie Licencji Zawodniczej zwracając uwagę na odpowiednie zaznaczenie dyscyplin na które ma być przedłużona licencja ( P, K, S )

Jednocześnie zachęcamy do opłacenia Składki Klubowej za rok 2021 bezpośrednio na konto Klubu ( wysokość składki pozostaje bez zmian )