Puchary SILVER TARGET 16.10.2022 Kraków- Pasternik – REZULTATY

Na początku wielkie podziękowania dla Sędziów którzy sprawnie i bezpiecznie przeprowadzili dla Was zawody. Frekwencja dopisała, była potrzeba przeprowadzenia dodatkowych zmian w pistolecie, tak aby wszyscy którzy przybyli na zawody mogli zaliczyć starty.

Gratulujemy zwycięzcom poszczególnych konkurencji, wszystkim którzy pierwszy raz wystartowali oraz wszystkim osiągniętych wyników.

REZULTATY Z ZAWODÓW Puchary SILVER TARGET

Zapraszamy na kolejną imprezę sportową organizowaną przez Klub Sportowy SILVER TARGET w dniu 16 października 2022 roku na Strzelnicy Sportowej Kraków- Pasternik. Dla jednych to kolejne zmagania z rywalami i walka o zwycięstwo dla innych okazja do zaliczenia startów do przedłużenia ważności Licencji Zawodniczej na kolejny rok. Tradycyjnie rozegrane zostaną konkurencje w dyscyplinach P K S czyli każdy znajdzie coś dla siebie. Dla zwycięzców czekają puchary i dyplomy oraz oczywiście tradycyjnie replika szabli polskiej losowana pośród zdobywców pierwszych miejsc.

Zgłoszenia do zawodów poprzez aplikację zawodnik.rezultaty24.pl / zapisy aktywne do soboty 15.10/ lub w biurze zawodów w dniu zawodów.

Regulamin zawodów wraz z opisem konkurencji można pobrać poniżej.

REGULAMIN ZAWODÓW